Reklam

300 Bin TL Hibe Desteğine Başvurusu

2021 300 Bin TL Hibe desteğinden faydalanabilmek için KOSGEB tarafından düzenlenen kursa kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Reklam

KOSGEB 300 BİNTL HİBE!

Girişimcilere herhangi bir yaş şartı olmaksızın geri ödemesiz 300 bin TL kadar hibe desteği sunuyor.300 Bin TL Hibe desteğinden faydalanabilmek için KOSGEB tarafından düzenlenen kursa kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Kimler Başvuru Yapabilir?

KOSGEB İmalat Sanayi İşletmelerinin ekonomideki yerlerini geliştirmesi amacıyla kurulmuş kamu kuruluşudur. KOSGEB her yıl girişimcileri desteklemek amacıyla Milyonlarca lira destek sağlıyor. Yatırım Ar-Ge ve İnavasyon konularında fikri olan işletme ve girişimciler başvuruda bulunabiliyor.

Reklam

KOSGEB 2021 Destekleri

1 Milyon Tutarında destek için 300 Bin TL geri ödemesiz 700 Bin TL geri ödemeli destek
Orta-Yüksek ve Yüksek Teknoloji Alanında Ortak İmalata Yönelik Projeler için toplam 1.5 Milyon desteğin 300 Bin TL geri ödemesiz hibe 1.2 Milyon geri ödemeli destek seçenekleri bulunuyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Hangi Sektörler Destekleniyor?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Destek verilen sektörler İmalat, Hizmet, Tarım, Hayvancılık, Sağlık Eğitim konuları KOSGEB tarafından desteklenmektedir. Girişimcilerden kendi yeterlilikleri geçmiş iş tecrübeleri elindeki kaynakların kullanımı konusunda iş fikriniz açacağınız işletme faaliyetleri konusu KOSGEB tarafından desteklenen sektörler arasında yer almakladır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

KOSGEB Eğitim Başvurusu Nasıl Yapılır?

KOSGEB Girişimcilik eğitimi başvuruları KOSGEB web sayfası üzerinden veya https://1ms.kosgeb.gov.tr internet adresinden e- devlet doğrulama girişi ile ücretsiz eğitimler için başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Online eğitimlerle ilgili sorularınız için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*