Reklam

2021 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı, Sınav Giriş Belgeleri Erişime Açıldı

2021 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı giriş belgelerini 05.Ağustos 2021 tarihi saat 14:00'dan itibaren T.C Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Sınav Giriş Belgelerinde sınav giriş yerleri bilgisini gösteren sınav giriş belgelerini https://ais.osym.gov.tr/ internet adresinden edinebilirler.

Reklam

ÖSYM Duyurdu 2021 ÖABT Sınav Giriş Belgeleri Erişime Açıldı

15 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan 2021 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı giriş belgeleri erişime açıldı.

Reklam

Adaylar Sınav Giriş Belgelerini Alabilecek

Reklam

2021 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı giriş belgelerini 05.Ağustos 2021 tarihi saat 14:00’dan itibaren T.C Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Sınav Giriş Belgelerinde sınav giriş yerleri bilgisini gösteren sınav giriş belgelerini https://ais.osym.gov.tr/ internet adresinden edinebilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Sınav Binasına Alınmayacaklar

2021 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı 15 Ağustosta gerçekleştirilecek olup Adaylar sabah oturumu için saat 10:00’dan sora ve Öğlen oturumu için ise saat 14:30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır. Bu konuda adayların mağdur olmamaları için sınav yerlerine belirtilen saatlerden 30 dakika önce sınav yerlerinde hazır olmaları mağduriyet yaşanmaması açısından önem arz etmektedir.

Sınav Giriş Belgesi Almak İçin

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

trbinance hesap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


trbinance
Reklam
*